KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535505
nr 1353 5505
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 53x71cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:29:49
150 kr